„Moja wakacyjna przygoda”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym „Moja wakacyjna przygoda” zorganizowanym przez pszczyński Hufiec Pracy. Głównym celem konkursu było zaproszenie młodzieży do wykonania zdjęć, w których pokażą swoje wakacyjne aktywności i miejsca wakacyjnego wypoczynku. Konkurs był również świetną okazją do rozwinięcia warsztatu fotograficznego i zwrócenia uwagi na piękno otaczającego świata. Spośród 74 nadesłanych fotografii jury konkursowe nagrodziło i wyróżniło 16 prac. W ocenie prac konkursowych brano pod uwagę zgodność  zdjęcia z tematem konkursu oraz jakość wykonanych fotografii. Nagrodzeni laureaci otrzymali karty podarunkowe, a wyróżnieni uczestnicy słodkie upominki. Serdecznie gratulujemy.