XI Mistrzowstwa Śląska w Siłowaniu na Rękę

Uczniowie naszej szkoły reprezentujący pszczyński Hufiec Pracy wzięli udział w XI Mistrzostwach Śląska OHP w Siłowaniu na Rękę. Mistrzostwa przeprowadzone zostały według przepisów Federacji Armwrestling Polska i prowadzone przez sędziego Mariusza Grochowskiego z czynnym zawodnikiem Tomaszem Szewczykiem. Mariusz Grochowski to doświadczony zawodnik – wielokrotny Mistrz Polski, zdobywca  w 2018 srebrnego medalu Mistrzostw Europy w kategorii Masters 100 kg. Nasza drużyna odniosła wielki sukces zajmując I miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobywając puchar i dyplom. W kategorii Open dla dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Kolon ( klasa 3dP), w kategorii chłopców do 65 kg I miejsce zajął Dorian Wojciech (klasa 3 fG), w kategorii chłopców do 80 kg III miejsce zajął Ksawery Wojciech (klasa 3eP), a w kategorii chłopców powyżej 80 kg II miejsce zajął Michał Ożóg (klasa 3 fG). Każdy z członków złotej drużyny został nagrodzony bonami upominkowymi, a dodatkowo dla zwycięskiej drużyny przewidziane jest wyście na pizzę. Serdecznie gratulujemy naszym siłaczom. 

Skip to content