Zapraszamy na szkolenie online MONROE – Amortyzatory- szkolenie-techniczne

Zapraszamy na szkolenie on-line we wtorek 16.11.2021r. w godzinach 10:00 – 13:00, za pośrednictwem Teams.

TEMAT: MONROE – Amortyzatory- szkolenie-techniczne.

Program szkolenia:

Omówione zagadnienia mają za zadanie zwiększenie wiedzy nt. amortyzatorów jako podstawowego elementu zawieszenia oraz bezpieczeństwa, jak również przekazać profesjonalną wiedzę potrzebną w kontakcie z Klientem. Podczas spotkania zostaną opisane przyczyny uszkodzeń, sposoby usuwania problemów technicznych oraz zalecenia montażowe.

Agenda szkolenia:

1.    Zasady działania zawieszenia i amortyzatorów

2.    Wpływ zużytego amortyzatora na bezpieczeństwo

3.    Technologie amortyzatorów

4.    Układ zaworów amortyzatorów

5.    Zalecenia montażowe

6.    Rozwiązania konstrukcyjne

7.    Tester zawieszenia EUSAMA

8.    Diagnostyka układu zawieszenia

9.    Montaż i demontaż

Link do szkolenia: https://tiny.pl/9g9q1

NIE BĘDZIE wymagana dodatkowa rejestracja.

Nie przewidujemy też wystawiania zaświadczeń o udziale w szkoleniu.

W celu bezproblemowego udziału w szkoleniu prosimy uczestników o sprawdzenie sprzętów, z których będą korzystali.

Wymagania: komputer ze stabilnym łączem internetowym – prędkość Internetu co najmniej 1,5 Mbps dla pobierania (download) oraz 1,5 Mbps dla wysyłania (upload) (zalecane) przeglądarka Google Chrome lub zainstalowany program Teams.

Prosimy o przekazanie informacji zaineresowanym nauczycielom i uczniom.Zachęcamy do udziału