III Dzień Fryzjerstwa w PZS Nr 1 w Pszczynie

W piątek, 19 listopada odbył się w naszej szkole III Dzień Fryzjerstwa. Tegoroczną atrakcją był pokaz umiejętności fryzjerskich naszej absolwentki Wicemistrzyni Polski we fryzjerstwie – Marleny Czerwińskiej, która pokazała m.in. fryzurę wykonaną podczas Mistrzostw Polski we fryzjerstwie. Pani Marlena podzieliła się również z młodzieżą swoimi doświadczeniem fryzjerskim, by zmotywować młodych ludzi do działania w tej ciekawej dziedzinie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć sprzęt fryzjerski oraz zadać pytania dotyczące udziału w Mistrzostwach Świata, które odbędą się za dwa tygodnie w Rzymie a w których Pani Marlena weźmie udział jako uczestnik indywidualny. Spotkanie z panią Marleną było dla młodzieży bardzo ciekawym doświadczeniem. Bardzo dziękujemy Pani Marlenie za poświęcony czas oraz ciekawy pokaz, życząc powodzenia oraz pierwszego miejsca na podium podczas tegorocznych Mistrzostw Świata we fryzjerstwie.