Wizyta uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Czechach

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, gościł w swoich progach przedstawicieli szkoły – Stredni Skole Gastronomie – z Frydka Mistka.

Uczestnicy spotkania uczestniczyli w warsztatach fryzjerskich prowadzonych przez panią Józefę Waliczek z udziałem uczennic klasy IIIATP. Podczas zajęć  goście mieli okazję zapoznać się z technikami i metodami nauczania praktycznych zajęć fryzjerskich oraz przyjrzeć się z bliska umiejętnościom fryzjerskim naszych uczennic. Ponadto była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i zawarcia znajomości z delegowanymi uczniami szkoły w Czechach.

Nasi goście, po zakończonych warsztatach, wraz z panem Arturem Wojciechem udali się na przechadzkę po Pszczynie, podczas której zapoznali się z najciekawszymi i najpiękniejszymi zakątkami naszego miasta.

Mamy nadzieję, że ta wizyta była zalążkiem dalszej współpracy i wymiany doświadczeń z naszymi południowymi sąsiadami. Dziękujemy nauczycielom i uczniom zaangażowanym w organizację tego spotkania.

Skip to content