Ogólnopolski Konkurs Prezesa SIMP dla absolwentów „Technik 2021”

W corocznym ogólnopolskim konkursie organizowanym przez STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH w Warszawie absolwenci Technikum nr 1 w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 uplasowali się na czołowych miejscach w swoich kategoriach zawodowych.

W konkursie brane są pod uwagę wyniki egzaminu maturalnego, egzaminu zawodowego oraz udział w konkursach i olimpiadach.

Zarząd Główny SIMP przyznał następujące lokaty naszym absolwentom:

Pani Monika John – I miejsce w specjalności „Technik Pojazdów Samochodowych”

Pani Natalia Szkoda – III miejsce w kategorii „Technik Grafiki i Poligrafii cyfrowej”

Pani Magdalena Moroń- wyróżnienie w kategorii „Technik Usług Fryzjerskich”

Pani Justyna Pudełko – wyróżnienie w kategorii „Technik Grafiki i Poligrafii cyfrowej”

Pan Piotr Szafron – wyróżnienie w kategorii ?”Technik Grafiki i Poligrafii cyfrowej”

Szkoła otrzymała na ręce dyrektora list gratulacyjny, a uczniowie dyplomy i nagrody. Ze względów pandemicznych wręczenie dyplomów odbyło się na terenie szkoły.

Gratulujemy młodzieży i życzymy im sukcesów na studiach i w życiu osobistym

Dyrekcja i Nauczyciele