Certyfikat i wyróżnienie w projekcie „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie -13 grudnia 1981- Pamiętamy”

11 marca 2022r. w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku –Białej odbyła się uroczysta gala w ramach podsumowania projektu edukacyjnego „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981- Pamiętamy „. W projekcie wzięły udział 1004 szkoły z województwa śląskiego. Na uroczystość zostali zaproszeni przez Śląskiego Kuratora Oświaty przedstawiciele tych szkół, które otrzymały certyfikat i były wyróżnione w projekcie. Naszą szkołę reprezentowali : pani wicedyrektor Marta Wyrobek, koordynator projektu pani Krystyna Nowakowska, Martyna Bartas- uczennica z klasy IBT oraz Dominik Łaskowski z klasy 2AT.W trakcie spotkania miały miejsce wystąpienia patronów i partnerów projektu. Wręczono certyfikaty wyróżnionym szkołom oraz serdecznie podziękowano bohaterom stanu wojennego, organizatorom i uczestnikom projektu. Podsumowania projektu dokonała pani Urszula Bauer. Galę uświetniły przepiękne występy uczniów.