Nasza uczennica zdobyła 3 miejsce w województwie śląskim i 5. w kraju w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „English Ace”

Dnia 25 marca 2022r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE, w którym uczennica klasy 3BTP, Julia Jakubik uzyskała fantastyczny wynik, zajmując 3 miejsce w województwie śląskim i 5 w kraju.

Do konkursu przystąpiło 13 uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie
z klas 1BT, 2AT, 2BT, 3ATP, 3BTP, 3CTG oraz 4BT, z których większość otrzymała dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego lub dobrego wyniku.

Konkurs jest organizowany w w ramach programu edukacyjnego „Łowimy Talenty”, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci
i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Udział w nim pozwala również na zdobycie dodatkowych punktów w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej. 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągniętych wyników.
Jesteśmy dumni!

Skip to content