Pokaz elektronarzędzi firmy Makita

W dniu 07.06.2022 na parkingu przy warsztatach szkolnych odbył się pokaz elektronarzędzi firmy Makita. Prezentację prowadził doradca techniczny tej firmy, p. Piotr Binda. W tym wydarzeniu wzięli udział uczniowie z kilku klas szkoły branżowej i technikum.

Podczas pokazu uczniowie mieli okazję pozyskania wielu ciekawych informacji na temat specyfiki budowy narzędzi. Mogli poznać niektóre ich parametry i charakterystyki, sposób ich działania oraz sposób w jaki mogą one ułatwić pracę.

W związku z tym, że pokaz miał charakter warsztatowy, uczniowie mieli możliwość wypróbowania w praktyce jak działają narzędzia, takie jak: wiertarki, wkrętarki, młotowiertarki, piły posuwowe, przecinarki i wiele innych. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, więc mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie cykliczne w naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.