ZAPRASZAMY DO AKCJI”SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”!

Jako szkoła przystąpiliśmy do akcji organizowanej przez sieć handlową Lidl. Polega ona na zbieraniu tzw. Talenciaków, które otrzymuje się przy zakupach za kwotę min. 50 zł. Istotne jest to, aby zakupy zawierały jeden owoc lub warzywo. Uzyskane kupony można przynieść do szkoły i wrzucać do żółtych skrzynek z napisem „Lidl – Wspólnie dla naszej szkoły”. Skrzynki znajdują się w budynku przy ulicy: Poniatowskiego, Kopernika, Bogedaina oraz na warsztatach szkolnych i w sekretariacie szkoły. Na kuponach znajduje się także kod QR, który można przekazać elektronicznie naszej szkole. W takiej sytuacji nie wrzucamy już kuponów do pudełka. Po zakończeniu akcji, która trwa do 13 listopada 2022, zebrane kupony, będziemy mogli wymienić na sprzęt elektroniczny, sportowy lub inne pomoce dydaktyczne.