Pokaz elektronarzędzi firmy Makita

W dniu 25.10.2022 na parkingu przy warsztatach szkolnych odbył się kolejny już pokaz elektronarzędzi firmy Makita. Prezentację prowadził doradca techniczny firmy, p. Piotr Binda. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie z kilku klas szkoły branżowej oraz technikum. Podczas pokazu mieli oni okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat specyfiki budowy narzędzi. Mogli poznać niektóre ich parametry i charakterystyki, sposób ich działania oraz sposób w jaki mogą one ułatwiać pracę. W związku z tym, że pokaz miał charakter warsztatowy, uczniowie mieli możliwość wypróbowania w praktyce jak działają narzędzia, takie jak: wiertarki, wkrętarki, młotowiertarki, piły posuwowe, przecinarki i wiele innych. Pomimo niesprzyjającej aury, prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.