Akcja charytatywna „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach”

W listopadzie 2022 r. PZS nr 1 wziął udział w akcji charytatywnej „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach” zorganizowanej dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie zamieszkujących obwód lwowski. W naszej szkole chętne zespoły uczniowskie wraz z wychowawcami zaangażowały się w akcję i przygotowały paczki mikołajkowe zawierające nowe przybory szkolne, słodycze oraz kartki z życzeniami i pozdrowieniami. Dziękujemy Panu Arturowi Wojciechowi za pomoc i dostarczenie paczek do Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej. Zostaną one przekazane konkretnemu dziecku mieszkającemu na Ukrainie.

Wśród klas zainteresowanych inicjatywą znalazły się: 1 BT (wychowawczyni Wioleta Pala–Sojka), 1 CT (wychowawczyni Urszula Strzałka-Wcisło), 2 AT (wychowawczyni Sabina Hankus), 2 CT (wychowawczyni Joanna Zaworska), 3 CT (wychowawczyni Monika Paszek),    4 BTG (wychowawczyni Ewelina Kajzer), 4 ATP (wychowawczyni Anna Harazin), 4 BTP (wychowawczyni Agnieszka Klimczok), 2 AB (opiekun Dominika Libek).

Dziękujemy za piękną postawę, empatię i za to, że uśmiech zagości na twarzy obdarowanych dzieci! Jest to również wyraz solidarności z naszymi rodakami w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Skip to content