Konkurs na kartkę świąteczną dla Kombatanta rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło 170 kartek świątecznych własnoręcznie wykonanych przez uczniów. Wszystkie kartki spełniały wymagania konkursowe i posiadały osobiście zredagowane życzenia. W wielu z nich znalazło się podziękowanie dla Kombatantów za poświęcenie i zapewnienie o pamięci.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Mariusz Zieleźnik (kl. 2 d)

II miejsce: Jakub Faruga (kl. 1 CT)

II miejsce: Igor Kubacki (kl. 1 CT)

III miejsce: Adrian Bodzeński (kl. 1 DT)

Wyróżnienia:

Laura Durok (kl. 4 CTG), Radosław Bolek (kl. 1 BT), Sebastian Pastuszka (kl. 3 b)

Gratulujemy i składamy wyrazy uznania!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i poprzez życzenia, pozdrowienia, włączyli się w przekaz pamięci .

Kartki świąteczne wraz z paczkami przygotowanymi przez młodzież naszej szkoły zostaną przekazane środowiskom kombatanckim na Kresach Wschodnich.