Paczka dla Kombatanta- sprawozdanie i podziękowania.

Szanowni Państwo!

W grudniu 2021 r. w naszej szkole, odbyła się VII zbiórka darów rzeczowych oraz zbiórka pieniężna przeprowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji: „Rodacy – Bohaterom”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie ODRA– NIEMEN, związana z przygotowaniem paczki świątecznej dla polskich Kombatantów oraz ich rodzin żyjących na Kresach Wschodnich. Koordynatorem akcji i partnerem projektu w Pszczynie, był po raz siódmy absolwent naszej szkoły – Pan Janusz Łabaj.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zachęcili wychowanków do przygotowania paczek oraz wsparli akcję finansowo. Oprócz darów rzeczowych udało nam się zebrać 490 złotych. Za tę sumę zakupiliśmy produkty spożywcze, które uzupełniły przygotowane przez uczniów paczki. Do paczek dołączyliśmy kartki z życzeniami świątecznymi i podziękowaniami. Proszę przekazać podziękowania uczniom i zachęcić do zobaczenia zdjęć z akcji, które będą na stronie szkoły i Facebooku. Naszą akcję wsparły następujące klasy i ich wychowawcy:

1f wychowawca Agata Gumułka

1g- uczennice Marta Konfederak i Zofia Operchalska- wychowawca Katarzyna Pichnar

1h wychowawca Anna Wyrobek

2b wychowawca Joel Niderla, 

2c wychowawca Izabela Stankiewicz

2d wychowawca Wojciech Magulski

3b wychowawca Edyta Skotnica

3d wychowawca Edyta Wrona

1BT wychowawca Wioleta Pala- Sojka, 

 1CT  wychowawca Urszula Strzałka – Wcisło

2AT wychowawca Sabina Hankus

2CT wychowawca Joanna Zaworska, 

3AT wychowawca Joanna Pasławska

3BT wychowawca Mirella Korczyk – Kaczmarek, 

4CT wychowawca Józefa Waliczek. 

Pozdrawiamy serdecznie.

Urszula Strzałka- Wcisło

Joanna Zaworska

Skip to content