Szkolenie dla techników chłodnictwa i klimatyzacji

Dnia 16 marca 2023 korzystając z uprzejmości  i wieloletniej współpracy z firmą PUCHAŁKA i przyjacielem szkoły Panem Stanisławem Puchałka, odbyło się szkolenie  organizowane przez firmę VIESSMANN. W szkoleniu teoretycznym i praktycznym wzięli udział uczniowie klasy 4BTG i 3AT technikum chłodnictwa i klimatyzacji.

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy a w szczególności z zagadnieniami związanymi z pompami ciepła.