Uczennice 4ATP na święcie Akademickiej Mody FASHION FEVER 23

W dniu 16 czerwca 2023 r. uczennice klasy 4 ATP (grupa technik usług fryzjerskich) uczestniczyły w wielkim święcie akademickiej mody FASHION FEVER ‘23 w Katowicach. Wśród zaprezentowanych kolekcji, znalazły się wybrane prace dyplomowe studentów i absolwentów kierunku wzornictwo. Uczennice pod kierunkiem pani Magdaleny Misik- Liszkiewicz wykreowały fryzury modelek, które następnie prezentowały kolekcje studentów. Kierownikiem wyjazdu była pani Alicja Menartowicz. Na uwagę zasługuje kreatywność uczennic, które precyzyjnie wykonały projekty fryzur zgodnie z kanonami obowiązującymi podczas imprez modowych. Mamy nadzieję, że nasz udział w kolejnych edycjach przyczyni się do zdobycia nowych doświadczeń i promocji talentów naszych uczennic oraz kierunku zawodowego.