MŁODZIEŻ SAMOCHODÓWKI TURYSTYCZNIE

Zgodnie z przysłowiem ,,w zdrowym ciele zdrowy duch”, młodzież naszej szkoły rozpoczęła nowy rok szkolny od zaprezentowania swojej dobrej kondycji fizycznej.

11 września uczniowie klas III BT, IV AT, IV CT wyruszyli na Rajd Rowerowy i przejechali 42 km okolicznymi ścieżkami rowerowymi. Trasa tej wycieczki biegła przez Porębę, Brzeźce, Suszec i zakończyła się w Zagrodzie Żubrów. Urozmaicona trasa przebiegała przez pola i lasy, a także lokalnymi szlakami rowerowymi.

25 września i 2 października uczniowie klas pierwszych technikum wyruszyli na Rajd Górski i udali się na Stefankę, czyli Kozią Górę. Trasa rozpoczęła się na Błoniach w Bielsku Białej. W drodze powrotnej uczniowie podziwiali panoramę Bielska oraz okoliczne szczyty Szyndzielni i Skrzycznego.