MATEUSZ PUDEŁKO PO RAZ KOLEJNY STYPENDYSTĄ PREZESA RADY MINISTRÓW

13 października 2023 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendia otrzymali najzdolniejsi uczniowie szkół ponadpodstawowych, znajdujących się w obszarze działania bielskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach. Wśród osób, które miały okazję odebrać tę zaszczytną nagrodę znalazł się uczeń naszej szkoły – Mateusz Pudełko (klasa 3 AT).

Jego ciężka praca, ogrom nauki, zaangażowanie, poświęcenie oraz wszechstronne zainteresowania pozwoliły znaleźć się wśród laureatów tej zaszczytnej nagrody.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się jednemu uczniowi danego typu szkoły (umożliwiającej uzyskanie świadectwa dojrzałości), który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy, życząc powodzenia i dalszych sukcesów!!!