Uczniowie PZS nr 1 z III miejscem w grze ,,Chłopska Szkoła Biznesu”

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie szkół ponadpodstawowych stanęli do rywalizacji w grze ” Chłopska Szkoła Biznesu”, która jest grą ekonomiczną kształtującą postawy przedsiębiorcze. Rywalizowali : Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Pszczynie, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie i III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie. Uczniowie Adrian Pudełko z 2 AT i Mateusz Pudełko z 3 AT z PZS nr 1 zajęli III miejsce. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie i Wojewódzki Urzędu Pracy w Katowicach .Uroku rozgrywce dodawała lokalizacja, w jakiej ona się rozgrywała, a dokładniej pomieszczenie znajdujące się w pszczyńskim Skansenie. W tegorocznej grze wygrały uczennice z Powiatowego Zespołu Szkól nr 2 w Pszczynie.