SUKCESY UCZNIA PZS NR 1 w Zimowych Mistrzostwach Śląska w pływaniu

Wiktor Panczykowski, uczeń klasy 2b, startował w Zimowych Mistrzostwach Śląska w pływaniu, które miały miejsce w  Gliwicach 17 i 18 listopada 2023 r. O miejsce na podium rywalizowało 272 zawodników z 31 klubów. Wyniki naszego ucznia są imponujące.

Dwa złote medale i dwukrotny tytuł mistrza Śląska:

Złoty medal 50 m stylem dowolnym

Złoty medal 100 m stylem dowolnym

Dwa srebrne medale i dwukrotny tytuł wicemistrza Śląska:

Srebrny medal 50 m stylem motylkowym

Srebrny medal 100 m stylem motylkowym

Ponadto Wiktor zajął 2 miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w 15 – latkach. Gratulujemy znakomitego startu i osiągnięć! Warto zaznaczyć, że sukcesy naszego ucznia są efektem jego ciężkiej pracy. Została ona doceniona już wcześniej, o czym świadczy przyznana Wiktorowi Nagroda Starosty Pszczyńskiego w dziedzinie sportu za rok 2022, którą otrzymał w marcu 2023 r.

Przed naszym uczniem niebawem Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu , które odbędą się 08-10.12 2023 r. w Gliwicach. Życzymy znakomitej formy i miejsca na podium!

Skip to content