Szkolenie zorganizowane przez firmę F-NET

W I półroczu uczniowie klasy 2 ET uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez firmę F-NET. Tematem szkolenia było budowanie sieci światłowodowych, a także sama budowa światłowodów oraz ich spawanie. W trakcie 5 godzin zajęć uczniowie mogli zapoznać się z różnymi rodzajami światłowodów, ich obróbką oraz spawaniem, a także lokalizowaniem usterek. Każdy z naszych uczniów mógł  sam spróbować pospawać światłowody. W tym miejscu pragniemy podziękować panu Bartoszowi Kalińskiemu właścicielowi firmy F-NET za współprace z naszą szkołą i zorganizowaniu szkolenia, a także panu Bartoszowi Gadowskiemu za przeprowadzenie w ciekawy sposób szkolenia. Mamy ogromną nadzieję, że to nieostatnie takie zajęcia w naszej szkole.