ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W PZS NR 1!

Dyrekcja, Nauczyciele, oraz Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie serdecznie zapraszają na dzień otwarty naszej szkoły, który odbędzie się w dniu 20 marca – środa.

1. Grupy zorganizowane wraz z opiekunami zapraszamy w godzinach od 08:00 -14:00 po wcześniejszej telefonicznej rejestracji u koordynatora- pod numerem telefonu +48 605 975 320 (kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 8.00 – 17.00).

2. Spotkanie dla zainteresowanych rodziców odbędzie się 23 marca -sobota w godzinach 9.00-13.00. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się o pełnych godzinach w budynku warsztatów szkolnych przy ulicy Bogedaina 21.

Podczas dnia otwartego zaplanowane jest oprowadzanie młodzieży po pracowniach i warsztatach szkolnych oraz zapoznanie z ofertą kształcenia. Dostępna będzie również lista pracodawców, przyjmujących uczniów na zajęcia praktyczne. Uczestnictwo w dniach otwartych organizowanych przez PZS nr 1w Pszczynie jest jednoznaczne z udostępnieniem wizerunku.

Serdecznie zapraszamy!