Kiermasz podręczników

Tradycyjnie w pierwszych tygodniach roku szkolnego biblioteka szkolna zorganizowała kiermasz podręczników używanych. W dniach od 3 do 20 września każdy zainteresowany mógł przynieść i sprzedać lub zakupić potrzebne książki.

Była to doskonała okazja, aby młodzież zaopatrzyła się w podręczniki, tańsze nawet o połowę ceny od tej, proponowanej w księgarniach.

W tym roku kiermasz cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż zwykle, za co serdecznie dziękujemy!

Kto przeoczył kiermasz, zapomniał lub zwyczajnie nie zdążył, przypominamy, że szansa na zdobycie tańszych podręczników jest każdego dnia – wystarczy „zasięgnąć języka” w czasie przerw pytając kolegów o to, kto jeszcze ma do odsprzedania potrzebne książki.