PODSUMOWANIE AKCJI DLA POWODZIAN

Dramatyczne przeżycia osób dotkniętych powodzią, nie pozwoliły nam obojętnie przejść obok cierpienia tak wielu ludzi z naszego regionu. Dlatego też postanowiliśmy ogłosić akcję „Pomoc dla powodzian”, która spotkała się z pięknym odzewem naszej szkolnej społeczności.

Po raz kolejny młodzież, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły  pokazali, że los osób potrzebujących nie jest im obojętny. Tym razem z pomocą pospieszyliśmy mieszkańcom Czechowic – Dziedzic, którzy w wyniku powodzi ucierpieli lub stracili dorobek swojego życia. Dziękujemy, za każdy dar, który płynął z potrzeby serca. Mamy nadzieję, że zebrane i zakupione przez nas artykuły pierwszej potrzeby pomogą przetrwać tak trudne chwile i dodadzą sił do walki z przeciwnościami losu.

Każda akcja, w której niesiemy pomoc drugiemu człowiekowi uczy empatii, wrażliwości, współczucia, a nade wszystko zostaje na długo w pamięci. Pamiętajmy – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Agnieszka Klimczok i Anna Harazin