Szlachetna Paczka w PZS nr 1

Kolejny finał Szlachetnej Paczki już za nami. To był prawdziwy weekend cudów. Co roku spisujecie się na medal i co roku dajecie z siebie jeszcze więcej! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, pracowników oraz sponsorów, udało nam się spełnić marzenia pani Bożeny i pana Andrzeja. Zgromadziliśmy wszystko to, czego brakowało rodzinie. Oprócz produktów, które stanowią podstawę do prawidłowego funkcjonowania, udało nam się spełnić marzenie o pralce, kołdrze oraz ubraniach na zimę. W sobotę ok. godziny 17, do domu pani Bożeny i pana Andrzeja zapukali wolontariusze z trzydziestoma paczkami przygotowanymi przez społeczność naszej szkoły. Pojawiły się łzy radości, emocje, wzruszenie i na nowo rozbudzona nadzieja, że przyszłość może być lepsza – piękna. Cieszymy się, że mogliśmy wpisać się w tę niezwykle wzruszającą historię o miłości i dobru względem bliźniego. Dziękujemy wszystkim  osobom i  firmom – Ebiuro oraz F.H.U. Alina Rajda za  zaangażowanie oraz wszelkie działania na rzecz przygotowania paczki, która sprawiła tyle szczęścia i pozwoliła uwierzyć w to, że istnieją ludzie o wielkim sercu.